ruet

JBl Micromec 1L

10.00 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

JBL MICROMEC

Valged tihedad biofiltripallikesed kõikidele akvaariumidele. Ideaalne suurus kolooniapinda 1500m2/l miljonitele kasulikele bakteritele. MicroMec on kõrge poorsusega kuumpressitud klaasist biofiltrimaterjal, mis lagundab tõhusalt reostusaineid. Seega on see eriti kasulik magevee- ja mereakvaariumide intensiivseks bioloogiliseks filtreerimiseks pika aja vältel.

Eriline koonustunnelkujuline poorne struktuur annab kasulikele puhastava toimega mikroorganismidele head võimalused koloonia loomiseks. Võrreldes rõngastega võimaldab kaootiliselt asetsevate pallikeste materjali paksus erinevatel bakteritel kihiti kolooniaid asutada. Ammoonium ja nitrit lagundatakse välimitel kihtidel, nitraadi lagundamiseks on ideaalsed tingimused aga sisemises osas. Optimaalne tihedus on väga mõjus isegi väikestes filtrites.

Kasutamine: Enne kasutuselevõttu loputage sooja veega. Micromeci tuleks aeg-ajalt puhastada jooksva vee all. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks umbes kuue kuu tagant pooled MicroMec-pallikesed välja vahetada