ruet

Easy-Life Filter Medium 500ml

12.00 

Kategooria:

Kirjeldus

Easy-Life Fluid Filter Medium
Parim veepuhastusvahend, mis ei sisalda kemikaale
Easy-Life Fluid Filter Medium on turul kõige mitmekülgsem veepuhastustoode. See muudab vee kristallselgeks. Toodet kasutatakse vee ettevalmistamiseks ja hooldamiseks, stimulaatorina (näiteks taimekasvu hoogustamiseks) ning profülaktikaks (nakkuste ennetamiseks). See puhastusvahend aitab tõhusalt lahendada erinevaid mageda ja soolase veega seotud probleeme. Peale selle on see toode valmistatud täielikult looduslikest ainetest ning selle kasutamine on täiesti ohutu.

Easy-Life Fluid Filter Medium (Easy-Life FFM) on ainulaadne toode, mis lihtsustab olulisel määral kalade, taimede ja selgrootute kasvatamist magevee- ja mereveeakvaariumides.
Easy-Life FFM ei tee üksnes vett kristallselgeks, vaid tagab ka terved, aktiivsed ja värvikirevad kalad. Easy-Life FFM aitab tagada suurepärase vee kvaliteedi (ja seega peab vett vahetama harvem) ning pärsib vetikate kasvu ja vähendab olulisel määral elusolendite stressi. Easy-Life FFM on looduslik toode ega sisalda keemilisi lisandeid, kuid sellele vaatamata on tootel rohkem kui 30 head mõjutegurit!